Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wynajem pomieszczeń w nieistniejącym biurowcu. Jest nowy termin rozprawy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 listopada 2017 r. o 07:24 Powrót do artykułu
postkomuszy dewelotroll. Żałosne. Gnidy w ludzkiej skórze. Że też takie chodzą i szkodzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały Lublin wie, że ta cała sprawa biurowca to element walki politycznej PiS-u z Żukiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
DW jest na na usługach PiS? Znowu nie ma wzmianki o tym, że rzecznik dyscypliny finansów publicznych zaraz po tym jak stwierdził, że nie będzie zaskarżał korzystnego dla Żuka wyroku ... został podmieniony. Nowy rzecz jasna już się odwołał.
 PiSiory maczały w tym swoje brudne paluchy. Oni lubią ręcznie sterować wszystkim. Nie spodobał im się rzecznik, to go wymienili na model bardziej posłuszny "dobrym zmianom".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"w chwili zawarcia umowy polskie prawo nie zakazywało wynajęcia biur, które dopiero mają powstać. Zabraniała tego wyłącznie unijna dyrektywa, ale nie była wówczas wpisana do polskiego prawa." skoro nie była wpisana to chyba jasne, że Żuk nie złamał prawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki towarzysz euroentuzjasta a dyrektywy unijne omija? A konflikt interesów? Zwykła przyzwoitość towarzysza? Oj zapominałem , stara szkoła PZPR -KLD. Oni wiedzą jak robić sobie dobrze nawzajem. Mordo ty moja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten łysy przekręt dawno powinien zasilić skład osobowy w zakładzie karnym w Uhercach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
"w chwili zawarcia umowy polskie prawo nie zakazywało wynajęcia biur, które dopiero mają powstać. Zabraniała tego wyłącznie unijna dyrektywa, ale nie była wówczas wpisana do polskiego prawa." skoro nie była wpisana to chyba jasne, że Żuk nie złamał prawa
 Owszem, ale trochę dziwne to wszystko, miasto sprzedaje działkę na której deweloper (notabne też były polityk, prezydent) buduje biurowiec, który miasto ma wynająć a na koniec może kupić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[justify] bardzo lubię, gdy udaje mi się zrobić coś samodzielnie. i nie mam tu na myśli ugotowania obiadu czy posprzątania domu. ale jestem kobietą i gdy sama doleję płynu do chłodnicy to czuję zadowolenie ze swojej „niezależności”. uczył mnie tego mój tata, i staram się z tego korzystać jak mogę. choć czasem wychodzi mi to różnie.***ciekaweporady.nowaruda.pl/kiedy-wynajmowanie-sie-oplaca/ [/justify]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...